Sportowa niedziela.
Dodane przez j23 dnia Październik 29 2017 21:10:52
Mimo deszczu i niezbyt sprzyjającej aury gminne zespoły rozegrały swoje pojedynki ligowe. WKS po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu uległ w Czernicy 2 : 3.Pogoń zremisowała z Czarnymi Strzyżowiec 1:1

Rozszerzona zawartość newsa

W Strzyżowcu, w strugach przelotnego deszczu na mokrej i bardzo śliskiej murawie  zmierzyły się dwie gminne drużyny grające w A klasie. Pogoń zaczęła bardzo dobrze już w pierwszych minutach zdobywając prowadzenie po strzale z rzutu wolnego Wojtka Świętochowskiego. Riposta Gospodarzy była niemal natychmiastowa i doprowadziła do wyrównania. Wynik 1 : 1 utrzymał się do końca meczu. W pierwszej połowie przy dość wyrównaj grze to pogoń stworzyła więcej dogodnych sytuacji podbramkowych. Podobnie było w drugiej połowie. Wleń mimo zepchnął Strzyżowiec do defensywy i oddał więcej strzałów na bramkę gospodarzy nie zdołał zdobyć zwycięskiego gola.

Za tydzień Pogoń u siebie będzie gościła Victorię Czadrów, a WKS Julię II Szklarska Poręba.
Czarni Strzyżowiec pauzują.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

PRZYPOMNIJMY SOBIE ATMOSFERĘ MECZU POMIĘDZY CZARNYMI STRZYŻOWIEC A POGONIĄ WLEŃ W MAJU 2011.