wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
1% PODATKU NA OSP
Czy radny skłamał w oświadczeniu lustracyjnym?
MiejskieSąd Okręgowy we Wrocławiu bada sprawę jednego z radnych, który w oświadczeniu lustracyjnym oświadczył, iż nie pracował, nie pełnił służby, ani nie był współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa, a jednak jego nazwisko znalazło się na liście IPN-u.
Lähnmühle - młyn we Wleniu
MiejskieZapewne niewiele osób wie, że we Wleniu przez kilkaset lat funkcjonował młyn wodny. Na początku XX wieku był to bardzo nowoczesny obiekt. Jego kres nastąpił w 1945 roku. Dzisiaj pozostał po nim jedynie fragment muru dawnego kanału, a na cmentarzu komunalnym kaplica grobowa jego właścicieli.
KĄCIK HEJTERA
MiejskieWychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników którzy chcieliby wyrazić swoje negatywne opinie na temat portalu, redaktorów, redaktora naczelnego, autorów tekstów oraz celem zaspokojenia ich nieodpartej potrzeby wyrażenia nienawiści do twórców wleninfo,  utworzona została podstrona Kącik Hejtera.

PAMIETAJ JEDNAK: Zamieszczasz  komentarze na własną odpowiedzialność i ponosisz z tego tytułu pełną odpowiedzialność prawną.

Aktualne w związku z naruszeniem dóbr osobistych, wobec trzech osób toczą się  postępowania w różnym stopniu zaawansowania. Jedna z nich znalazła swój finał w sądzie.
Friederike nad gminą.
OSPTo będzie bardzo ciężka noc dla strażaków z gminnych OSP. Nawet rutynowy wyjazd do płonącego komina w Radomicach nie obył się bez problemów. Drogę dojazdową w trzech miejscach tarasowały powalone drzewa.
Nadciąga Friederike. Ostrzeżenie IMGW
MiejskieIMGW wydało ostrzeżenia pogodowe przed opadami śniegu, silnym wiatrem oraz zamieciami. Zmiana pogody spowodowana jest przez zbliżający się do Polski orkan Friederike. To lodowa burza, w której prędkość wiatru dochodzi do 150 km/h.
A.Zych pisze sprostowania.
MiejskieJest zima i nie można przyzwyczajać ludzi do tego, że drogi będą posypywane. Mówi burmistrz i wyjaśnia, że dotyczy to tylko mieszkańców Marczowa. Dlaczego tylko Marczowa? Widocznie podpadli.

To już kolejne pismo autorstwa A.Zycha za które zapłacili mieszkańcy gminy.
Bijemy rekordy!!! Podsumowanie WOŚP 2018
MiejskieWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z każdym rokiem ma się coraz lepiej. Każdy kolejny Finał to kolejne rekordy zebranych pieniędzy. Na dzień dzisiejszy zadeklarowana kwota to 81.423.542 zł. Ostateczną kwotę poznamy jednak dopiero na początku marca, po zakończeniu wszystkich licytacji.

W tym roku Pani Agata Czarnuszko, nauczycielka wleńskiej szkoły reaktywowała sztab WOŚP we Wleniu. Dzięki zaangażowaniu młodzieży, do puszek udało się zebrać 4.210,89 zł.

WOŚP w regionie
MiejskieWOŚP chętnie wspierają także mieszkańcy naszego regionu. Od rana na ulicach Wlenia, Lubomierza, Lwówka Śląskiego, Gryfowa Śl., Mirska, czy Świeradowa Zdroju możemy spotkać wolontariuszy z puszkami. Oprócz tego sztaby organizują koncerty, występy zespołów tanecznych i licytacje cennych przedmiotów. Wszystko dla WOŚP – wszystko dla małych dzieciaczków.
Do przychodni w Zgorzelcu.
MiejskiePacjenci którzy przyszli dzisiaj do Ośrodka Zdrowia z informacji na drzwiach przychodni dowiedzieli się, że zostaną przyjęci w Zgorzelcu lub Olszynie. Burmistrz w funkcjonowaniu Ośrodka Zdrowia nie widzi problemów. Inne zdanie ma na ten temat jeden z mieszkańców gminy który całą sytuacje skomentował słowami – chora zmiana.
URZĄD MARSZAŁKOWSKI PUBLIKUJE NIERZETELNE TREŚCI - TWIERDZI BURMISTRZ
MiejskieKolejna odsłona walki burmistrza z mediami.  Artur Zych zarzuca nierzetelność w treści materiału prasowego Urzędu Marszałkowskiego i żąda sprostowania od lwówecki.info

Niedorzeczne pisma, za które płacą mieszkańcy to teraz nowa jakość wleńskiej władzy. 
Mam nadzieję, że to ostatnie miesiące rządów Zycha we Wleniu. -  Komentuje sprawę radny Marek Dral
Kto odpowiada za dziury w drogach?
MiejskieKolejna prośba o interwencję. Tym razem dotyczy dziur w drogach i chodniku na terenie Wlenia. Dziury, jedynie prowizorycznie uzupełnione piaskiem i tłuczniem powstały w trakcie usuwania awarii sieci wodociągowej i mimo upływy nawet kilku tygodni,  do dzisiaj nie zostały naprawione
Strona 4 z 142 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Shoutbox
Nick:

Wiadomość:
5 + 6:
Pomoc

NormanSlina
20/03/2018 03:04
[url=http://sterva.cc/for
ums/uxod-za-soboj.65/]
084;ази
от шра
52;Ов и руб
94;о


Jagoda
19/03/2018 19:59
Prawda? Czy na tym portalu ktos kiedys obsmarowując urząd napisal prawdę ?

ona
19/03/2018 17:43
chlopak napisal prawde a reszta was zle go interpretuje ,zalosne

DenkalOPS
19/03/2018 16:45
Ник
86;гда не сда
74;айс&
#1103;...


Aluftiniod
19/03/2018 15:47
Сер
74;ис для зво
85;ков с абс
86;лют&
#1085;l


[ Archiwum ]
Statystyka
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 3,033
Najnowszy Użytkownik: ieop5064
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

DLACZEGO?
WODA I KANALIZACJA
ESTETYKA GMINY, DROGI
SŁUŻBA ZDROWIA
BASZTOWA – NIE...
OKSiT
SZKOLNICTWO
PORZADEK I BEZPIECZE...
KANDYDACI NA RADNYCH...
Rewitalizacja! rewit...

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Pogoń Wleń - KS Chełmsko
Pogoń Wleń - KS Chełmsko
Pogoń Wleń - KS Chełmsko


j2305:23:40
baghera200416:35:29
zuziucha 3 days
Wilma11 weeks
tender12 weeks
murlok16 weeks
JacekGladysz29 weeks
robor40 weeks
Schuetzl44 weeks
Darco47 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
20647942 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.